Home

Tüm dünya mason yapıları büyük bir ihtimalle iki en önemli mason locasının biri tarafından kontrol edilmektedir. Bunlar “Büyük İngiltere Locası” ve “İsrail Locası”dır. İsrail Locasının tepesinde Sanhedrin denen üst ve gizli haham sınıfı vardır. İngiltere Locasının tepesinde ise İngiliz Kraliyet ailesi bulunmaktadır. Ama Hollywood ve Müzik sektörünün tepesini ele geçirmiş olan kitlenin sürekli aşağıda örnekleyeceğim gibi kraliyet sembollerini kullanması benim bu konuda en tepedeki isimlerin İngiliz Kraliyeti olduğunu ve buna bağlı olarak Kraliçenin bu dünya komplosunun başındaki isim olduğuna dair baskın fikirlerimin oluşmasına neden oluyor. Ayriyeten “Karın Deşen Jack” filminden hatırlanacağı üzere masonik sırları açıklayan kişilerin kraliçeye bağlı bir mason tarafından korkunç cinayetlerle öldürüldüğü bir tema işlenmişti. Şu ana kadarki araştırmalarım “İngiliz Kraliyet Ailesi”nin bu örgütte da çok önemli bir yerde olduğudur.

Ama bu noktada unutulmaması gereken nokta, hiçbir kraliyet ailesi mensubunun ruhban sınıfından ayrı hareket edemeyeceğidir. Yani kraliyet iktidar olarak ne kadar, en yukarıda olursa olsun sorumlu olduğu bir ruhban sınıfı vardır. Mısır, Babil ve Asur sistemleri de bu yapıya sahiptir. Yeri geldiğinde kendini göz ardı eden hükümdarlar, bu rahip sınıfı tarafından suikastler aracılığıyla öldürülmüştür. Anlaşılacağı tepe nokta da, diğer noktalar gibi iç içe geçmiştir.

Bu aile önemini çoktan yitirmiş eski monarklardan değildir. Dünya’da kraliyet yasalarının ciddi şekilde uygulandığı ülkelerin en başında İngiltere gelmektedir. Gerek yasalarla, gerek güçlü ilişkileri ile bu aile insanların bildiğinden çok daha güçlüdür. Halen İngiliz topraklarının resmi olarak %25’nin bu aileye ait olduğu bilinmektedir. Hiçbir yasa kraliçe onayı olmadan çıkamaz. Avusturalya, Yeni Zelanda, Canada vb. birçok kolonide halen kraliçe adına marş okunur ve yönetim kraliçenin atadığı valiler tarafından kontrol edilir. Vatandaşlık yeminleri bile kraliçe adınadır. Amerika’daki başkanlık seçimlerinde ise seçilen başkanların her zaman bu aileye akrabalığı bulunur. Örneğin George Bush kraliçenin 13. Dereceden kuzenidir. Geri kalan akrabalıkların deşifre işlemi için aşağıya bir kaç link ekleyeceğim.

Bu arada kraliçe ve kocasının soyu Alman(Roma-Germen İmparatorluğu) aristokrasine dayanmaktadır. Ayrıca kocası kendisi ile İspanya monarkları tarafından akraba olup, aynı zamanda Yunanistan ve Danimarka prensidir. Bu ailenin kökeni size şok yaşatacak kadar uzundur. Örnek vermek gerekirse George Bush, Büyük İskender, Hristiyanlık diye bir din üreten I. Constantin ve daha da ilginci M.Ö. 1295-1228 yılları arasında yaşamış olan 2. Ramses’e kadar uzanan bir aile soyu vardır. Aşağıdaki linki incelerseniz yazının ortalarına doğru ailenin soy ağacını rahatça görebilirsiniz.

http://www.bibliotecapleyades.net/merovingians/merovingios_02.htm

Bu masonik sistemin temel kaynağı olan Mısır Amon rahipleri ile ilişki buradan gelmektedir. Bu insanlar nesilden, nesile kanlarını bozmadan aile içi evliliklerle varlıklarını sürdürmektedir. Ailenin Mısır’daki geçmişini incelediğimizde zaten kardeş ve Anne-oğul evlilikleri rahatça gözülmektedir. Bu şekilde mavi kan devam ederken, sırlar ve zenginlik bir alt jenerasyona aktarılmaktadır. Toplumun genelinden saklanan bilgi ile de yönetim sağlanmaktadır.

Bütün Amerikan başkanları bir şekilde İngiliz monarklarla akrabalık bağlarına sahiptir. Amerika gibi Dünya’ya demokrasi tacirliği yapan bir ülkenin kast sistemi ile yönetildiğini görmek hepimizi çok şaşırtmıştır. Tabi bu sadece Amerika ile sınırlı bir durum değildir. Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda’ya kadar birçok ülkede akrabalık ilişkileri ile devam etmektedir. Bu modernizm denen saçmalığın temelinde bu aile bulunmaktadır.

Ayriyeten Bill Clinton, Ronald Reagan, baba-oğul George Bush, Jimmy Carter, vs hepsi “Council on Foreign Relation” dediğimiz örgüte üyedirler. Bir ek bilgi olarak baba Bush 20 Aralık 1993 yılı itibariyle en onurlu ödül olan “Knight Grand Cross” unvanı ile şövalye ilan edilmiştir. Bir Amerikan başkanının bu ödülü alması demokrasiye inanan bir toplumda çok saçma olması gerekiyor. Hiyerarşik sıralamada “Chatham House”, “Council on Foreign Relation” dan bir basamak yukarıdadır. Madalya ve nişan verenin her zaman alandan daha yukarıda olduğunu unutmamak gerekir.

Daha kötüsü ise bu haçlı madalyalarında bol bol alan biri de bizim Cumhurbaşkanımız olan Abdullah Gül’dür. Dini bütün olan bir insanın bu olaya imza atması onun suçu değil, bence ona oy verenlerinin akıl tutulmasıdır. Çünkü kendisi “İngiliz Kraliyet Ailesinin” yakın akrabası olan “Hollanda Kraliçe”si ile gazetelerimizin yazdığı gibi yakın arkadaş olmuşlar.

 19

İngiltere Kraliçesi Elizabeth ve Abdullah Gül   Hollanda Kraliçesi Beatrice ve Abdullah Gül

Alınan nişan ve anlamlarını da öğrenmekte yarar var

20

ayın Cumhurbaşkanımızın Kraliçe’nin elinden aldığı nişanın adı “Knight Grand Cross of the Order of the Bath”tir. Türkçeye çevirince ortaya çıkan “Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyesi” anlamını taşımaktadır. Madalya “En Onurlu İngiliz Yüksek Şövalye Örgütü” tarafından verilmektedir. Bu örgüt “Chatham House” bünyesinde soylulara ve işbirlikçilerine gerekli madalyaları vermektedir.

Abdul Halim of Kedah (Malezya), Qaboos bin Said al Said (Umman), Hassanal Bolkiah (Brunei), Abdullah bin Abdulaziz Al Saud (Suudi Arabistan), Nicolas Sarkozy(Fransa), George Bush(Amerika) bu nişanı almayı başaran diğer ünlü devlet adamlarıdır.

“Nişan” da ana tema, Haç’tır. Haç’ın ortasında üç taç, Merkezden dışa doğru ise “Üzerinde güneş batmayan imparatorluk” ifadesi olan güneş sembolü var. Bu arada orjinali sağ tarafta olan resimdir. Sağdaki artık Müslüman mahallesinde salyangoz satmayalım diye verilmemiştir. Çünkü o koca haç toplumun gözüne batabilirdi. Ama bilenler anlamına gayet haizdirler. İngiliz Kraliyetine yaptığı yüksek hizmetlerden ötürü Abdullah Gül bu onura mı desem, şerefsizliğe mi desem layık görülmüştür.

İngiltere’nin en önemli devlet armağanıdır. Bu kadar kraliyet pisliğinden bahsettikten sonra ne fark eder ama haç Müslüman arkadaşlar için Hristiyanlığın sembolü olduğundan dolayı, Müslüman olduğunu iddia eden bir cumhurbaşkanın üstünde olması tezat değil midir? Bu adam hem bu ülkenin cumhurbaşkanıyken, hem de Müslümanken kraliçeye nasıl bir hizmet etmiş olmalı ki bu nişan ile ödüllendiriliyor.

İlginç nokta ise 09 Kasım 1918 tarihinde Çanakkale, İskenderun’a asker çıkarmışlardır. Bizim için felaket, İngilizler için çok değerli olan tarihte Cumhurbaşkanımız bu şerefe Kraliçe tarafından layık görülmüştür. Demek ki hizmetlerini layıkıyla yerine getirmiştir. Ödülü almasında kendisine yardımcı olan isim ise size çok tanıdık gelecektir “Suzan Sabancı Dinçer”. Bilderberg toplantısında ödülü alması için kendisini komisyona ehemmiyetle önermiştir. Bir o kadar da kulis yapmıştır.

Bu da yetmiyor Hollanda’nın en yüksek nişanı olan “Hollanda Aslanı Büyük Şövalye Nişanı”, (Bilderberg üyesi) Soylu Kraliçe Beatrix tarafından Abdullah Gül’e veriliyor. Artık ne gibi işler başarmışsa Sayın Abdullah Gül, ödül yağmuruna tutuluyor sömürgeci ve katliamcı monarklar tarafından.

Esas konumuza dönersek, bu noktada bana sorulabilecek bir soru Hüseyin Barack Obama olabilir. Süper bir pazarlama stratejisinin ürünün dünyanın başına gelmesidir bana göre. Adam hem müslüman kökenli !, hem de zenci !, hem Bush’un alternatifi !, hem değişimin öncüsü ! Ama maalesef sizi kandırmışlar diyebilirim. Dünyaya satılan en büyük yalandır ve pazarlamadır kendileri. Artık sistemin yarattığı pislik bacadan taştığından, kendisi oluşan devrim ve değişim beklentisini yönetme ve kontrol altına amacıyla başa getirilmiştir. Yes, we can (Evet, yapabiliriz) diyerek sahte umudu topluma aşılamıştır. Herkeste inanmamıştır zaten. Sözümüz bu yalana inananlaradır.

Bu adam zamanında ne savaşlar bitti, ne de barış geldi. Kolonileştirilmiş milletlerin duygularının okşanması babında böyle sanal karakterler gelir ve geçerler. Amerika’nın işgalci dış politikasında halen hiçbir şey değişmedi. Sadece Amerika’nın ezdiği siyahlar ve Müslümanlar kendilerini biraz daha hoş hissettiler. Çünkü George Bush’un şahin politikaları, Amerika’nın en büyük silahı olan Amerika hayranlığını tamamen yok etmişti. Halk kitlelerinin isyanlarından korktukları için oluşturulan ekonomik ve sosyal çöküntüyü bizim kadar çekmiş bir insan aracılığıyla çözecekmişiz gibi bir hissiyat oluşturuldu. En çok saldırıya uğrayan ve eziyete uğrayan Müslüman ve Siyahi toplumlara “Sizdendir” diye bir adamı yutturdular. Aile bağları açısından kökeninin nerelere dayandığı bilinmektedir. Politika ve ekonomi de hiçbir şey standart insanların düşündüğü gibi şansa bırakılamazdı.

Öte yandan zaten Obama yukarıda verdiğim linkleri bir daha izlerseniz ailenin üyesidir. Annesi soylu Anglo Sakson Protestan kökenlere sahiptir. Baba da “Hazar Yahudileri” ne bağlı Afrika kökenine sahiptir. Zaten Suriye, Sudan, Libya’ya da yaptıkları ne kadar haklı olduğumuzu göstermektedir.

Ailenin son dönemlerde medyada takibini yaparsanız Kraliçe, Prens William ve eşi Kate Middleton’un bollukla görebilirsiniz. Gerek bebekleri, gerekse de bir dolu pisliğin tepesindeki babaanneleri Kraliçe Elizabeth en güzel fotoları ile ekranı süslemektedir. Ailenin mutlu, huzurlu yüzü özellikle Milliyet ve Hürriyet gazetesinde bol bol haber yapılmaktadır. Bilinçlerde bir aşinalık şimdiden aşılanmaktadır. Her hafta bir iki haber ile bir tanıdıklık oluşturulmaya sistemlice devam ediliyor. Uzun yıllardır bu anlamda ciddi bir çalışma ile sonuca gidilmeye çalışılacaktır. “Yeni Dünya Düzeni” denilen monarşik sistemin tepe ailesi için insan kaynakları çalışmasıyla beyinlerdeki yerini hazırlıyor

Zamanı geldiğinde bu kadar kanın dökülmesinden sorumlu olan ailenin varlığına kimse ses bile çıkarmayacaktır. Herkesin bilinci şimdiden diz çökmüştür zaten. Sadece bir, iki adam bu dediklerimizi yazarsa deli diye yaftalanabilinir. Bunda da çok bir sakınca olacağını sanmıyorum. Zaten deli diye nitelenen insanlara bakınca bugün ne kadar haklı olduklarını görüyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s