Home

Michael Jackson dünyanın gelmiş geçmiş en yetenekli şovmeniydi. İster dans, ister müzik olsun kültürü bile olmayan Amerika’yı gözümüzde yoktan var etmiş bir insandır. Dansları, gösterileri, hayırseverliği, şahsına yönelik tüm bilinçli saldırılara rağmen bir anıt gibidir. 80 ve 90’lı yıllarda Amerika’da dans ve müziğin öncü ve taşıyıcı ismidir. Bugün bile Usher, Justin Timberlake, Justin Bieber gibi Pop-Starı denilen isimler ilham aldıkları kişinin Micheal Jackson olduğunu söylerler. Figürler halen onun taklididir. Çünkü ünlü olmak ve üretebilmek farklı şeylerdir.

Peki, ne oldu Michael Jackson’a?

40

Michael Jackson’da sektöre girdiğinde güzel bir giriş yapmadı aslında, sektörün tepesindeki canavarla çalıştı. Bunu yukarıdaki albüm kapaklarından rahatça ispat edebiliriz.

İlk kapak zaten yeterince açık, ikinci kapakta neler anlatmaya çalıştığını aşağıdaki belgeselden takip edebilirsiniz. Tüm sembolleri çok bilinçli bir şekilde kullanmış. Aşağıdaki link sağdaki albüm kapağının sembollerini açıklamaktadır. Çok ince işçiliklerle neler anlatılmaya çalışıldığını anlamaya çalışın. Bir müzisyenden çok daha fazlası olduğunu göreceksiniz…

41

Bu açıklamaları yukarıdaki eklenen resimler aracılığıyla okumanızda fayda olacaktır. Michael Jackson “Black or White” adlı şarkıda resmen meydan okumaya başladı. Klibi ilk izlemeye başladığımızda, evde televizyonun başında duyarsız baba uçarak Afrika’ya gidiyor. Neler olduğunu yerinde öğrenmeye başlıyor. Micheal Jackson ilk önce Afrikalı yerliler ile dans ediyor, Sonra Hindistan’lılar, sonra Kızılderililer ve son olarakta Ruslar ile dans ediyor. Tabiki, Micheal Jackson çok mükemmeliyetçi bir insandı ve bunları öylesine yapmadı. İngiltere ve Avrupalı soylular sırasıyla önce Afrikalılar sonra Hindistanlılar sonra da Kızılderili’leri kolonileştirip köleleştirdi. Gemilerle insan tacirliğine soyunup, sıtmalı battaniyelerde bu insanları bilinçli öldürdü. Neren çıktı bu Sovyetler derseniz, o da çok basit. O dönemler soğuk savaş mevcuttu. Amaç Sovyetlere saldırmaktı. İnsanlara barış mesajı işte. Düşmanına da bu çok yaratıcı bir biçimde kafa tutmuştu.

 42

Klibin bize göre gereksiz ama aslında çok gerekli olup da yasaklanan bölümünde ise daha ciddi mesajlar adresine ulaştırılmak istenmektedir. Klipte neler olduğuna dair “Music Industry Exposed” isimli belgesele bakmanız yararlı olacaktır. Ben bazı bölümleri kendimce toparlamaya çalışacağım. İlk olarak “Masonik sembolleri” parçalıyor. Sonra “KKK Rules” yazan cama çöp bidonu fırlatıp kırıyor. En önemli ve vahşi Mason işletmelerinden olan KLU KLUX KLAN’ın kurallarını artık dinlemeyeceğini ve kendi sanatını icraa edeceğini anlatmaya çalışıyor. Burada bir parantez açmak gerekirse Amerika’daki müzik endüstrisinde “Klu Klux Klan” belirleyici derin yapıdır. Örgüt beyazların üstün olduğunu söyleyen kökeni İskitlere kadar giden “Yılan Kardeşliği” tarikatının Amerika sürümüdür. Amerika’da zenci ve mazlumun kanına girmişlerdir. Michael Jackson bu örgüte de kafa tutmuştur anlayacağınız. Klibin yasaklanan bölümünde tek başına dans ederken “Royal Hotel” in tabelasına su fırlatıp, yıkma sahnesi de vardır ki bu “Soylular Oteli” demektir. Bu noktada ise dünyayı kendi oyun alanlarına çeviren, bu irili ve ufaklı birçok tarikatın tepe noktasındaki dünya elitlerine kafa tutmuştur. En belirgin ve güçlü aile ise “İngiliz Kraliyet Ailesidir”.

“Bir başka şarkısında They don’t care about us” dedi sizlere yani “Umurlarında bile değilsiniz”.

“Vurun beni, benden nefret edin
Aslâ kıramazsanız beni
Ecekleyin beni, heyecanlandırın beni
Aslâ öldüremezsiniz beni
Musevîleyin beni, dâvâ edin beni
Siyah ya da beyazlaşlatırmayın beni
Tüm söylemek istediğim şu ki

Bizi umursadıkları yok
Tüm söylemek istediğim şu ki
Bizi umursadıkları yok”

“We are the world, we are the children” adlı şarkıda birçok şarkıcı ile birlikte Afrika’daki çocuklara dikkat çekmişti. Herkes Afrika diye bir kıtanın olduğunu unutulduğu an, bu adam gökten melek gibi oradaki insanlara yardım uçurdu. Bu klip ile herkes oranın dramına ortak oldu. Bu Afrika’daki halk neden hep açtır sorusunu soralım birde. Aç mı doğdular, yüzyıllardır aç mı yaşadılar? Bu kadar yüzyıldır, bu aç insanlar nasıl olup da soylarını devam ettirirler bugüne kadar? Bunların hepsi yalan dolan ve uydurma hikâyelerdir. Adamların topraklarını işletmelerine izin vermiyorlar. Çünkü o toprakları kendileri 99 seneliğine, yer yer 900 seneliğe kadar kiralayıp, kendi obur midelerini daha da şişiriyorlar.

Bu kadar iyiliğin de bir bedeli vardı. Çocuk tecavüzcüsü olmak! Kendini beyazlara benzetmeye çalışmak! Öz çocuğunu camdan sarkıtmak! Ve öldürülmek!

Adam ömrünün sonlarında yorgun ve yıpratılmış haliyle ayağa kalkıp, İngiltere’de 8 konser yapacaktı. Amacı orada insanları uykudan uyandırmaktı. “İngiltere’de devrim yapmaya gidiyorum” diyordu. Eee işe bak yüksek dozajda ilaçtan zehirlenip kurtarılamadı. Ablası ve ailesi cayır cayır kardeşim öldürüldü, oğlumuz öldürüldü diyor? “Music Industry Exposed” isimli belgeselde tüm olanı anlatmış kendileri. Konu hakkında ailesinin demeçlerini izlemek için belgeseli izlemenizi tavsiye ederim.

Bu arada tesadüfen bir arkadaşımın izlettiği bir klip aracılığıyla Micheal Jackson’ın nasıl tehdit edildiğini bulma imkânım oldu. “Smooth Criminal” şarkısının punk coverını bana izletmek isterken, esasında bana aradığım şeyi vermiş oldu. Micheal Jackson Klu Klux Klan ve “Yılan Kardeşliği” tarafından açıkça tehdit edilmekteydi. Ama daha fazlası da vardı ki, şimdi bu konuda size bir şeyler açıklamaya çalışacağım. Klibin orjinaline “Alien Ant Fram – Smooth Criminal” olarak ulaşabilirsiniz. Yâ da aşağıdaki linke tıklayarak rahatça ulaşılabilir.

Klip baştan aşağıya Micheal Jackson’ı aşağılamakta ve kariyeri boyunca ürettiği tüm değerleri dalgaya almakta. Öncelikle grubun Logo ve tasarımlarını inceleyelim.

43

Üstü kesik piramiti rahat görebilmektesiniz. Baterinin büyük davulu da öyle dikkatli yerleştirilmiş ki, kesik piramitin üstüne göz olmuştur. Artık bunun bir tesadüf olmadığını anlamaktasınızdır. Grup tehdit amaçlı olarak, özellikle seçilip ortaya sürülmüştür. Kendi kafalarından biz böyle bir klip çekelim demediklerine emin olun.

adsız

Bu resimde Micheal Jackson’ın Kore’den aldığı evlatlık çocuklara vurgu yapılmış. Çocuklar, Micheal Jackson’ı değil de Alien Ant Farm’ı sevmekteymiş gibi bir imaj verilmekte. Resmen, hiciv ya da espri değil de hakaret içermekte. Ama ilerideki bölümleri görünce bunun, onların yanında hiç bir şey olmadığını göreceksiniz.

 adsız

Bu fotoda ise Micheal’ın estetik operasyonlardan sonra kaptığı enfeksiyon üzerine kendini maske ile korumasına değinmişler. Sağlık sorunları ile dalga geçecek kadar küçülmeyi de ihmal etmemişlerdir.

 46

Grup baştan sona beyazların hakimeyetinde geçen bir klip dikkat ederseniz. Hem de bol dövmeli ve radikal tipler görmektesiniz. Bunlar bizim ülkemizde mevzudan anlamayan arkadaşlar tarafından sadece metalci diye inanılabilinir. Ama bu kültürün canlı olduğu atardamarı Nashville çiftliğine kadar dayanır. Bu kafatasçı arkadaşlar, Klu Klux Klan hitap ettiği kitleyi göstermektedir. Aşağıdaki resimde ise saç kesiminden arkadaşın nasıl bir varlık olduğu daha net belli olmaktadır.

 47

Bu iki resimde ise yapılan tamamen aşağılıkçadır. Parlak eldiven üstüne oturmuş ki bu eldiven Micheal Jackson’ın Billie Jean adlı klibinde ve sahnede kulandığı aksesuardı. Kucağında oturan maymun ise Micheal Jackson’ın zenciliğine vurgu yapmıştır. Irkçılığın renk üzerine kadar düşmesi bu kadar alçaltıcıdır. Maymun’dan geldik gibi bir teorinin kökenini iyice araştırırsanız daha iyi olabilir. Ben bu konuya “Irksal Darwinizm” başlığında değindim. Bu teoride tipik Aglo Sakson teorisidir. Evrim gerçeğinin yozlaştırılması ancak bu kadar net olabilir.

 48

Önce sırtında “Elizabeth Taylor” dövmesi olan bu adam sırtını dönünce “Yılan Gözleri” ile karşılaştık. “Elizabeth Taylor” ın, Micheal Jackson’ın en sevdiği arkadaşı olduğu bilinmesinde yarar vardır. Son resimde ise tehditin merkezini anlayabilirsiniz. Gözlere dikkatlice bakarsanız, tıpkı bir yılanın gözü gibi sivrilmiştir. Bu kadar derin tarikatlaşmanın ve masonik örgütün tepe noktası olan “Yılan Kardeşliği” örgütünün bu klibin arkasında olduğu ortaya çıktı.

Gerçekten bu “Reptilian” masalları doğrumu diye sormak zorunda kalıyoruz. Bu konuya çok derince cevabı “Konan, Kenan, Demirci Kawa’nın Hikayesi” bölümünde değineceğim. Ayriyeten bu yılanların peşinde olan “Turna” sembolü kullanan sufilerin olduğunu unutmamak lazım. En son bu semboller Anadolu’da Yeniçeri ocakları ile kaybolmuştu. Ama şimdi Putin kullandı bereket. “Vladimir Putin kimdir?” konusunda bu noktaya değindim. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Bu hikâyelerin sonunda Micheal’ın kendini fedâ ettiğini rahatça anlayabilirsiniz. Mesajı çok önemli yerlere ulaşmıştır. Hatta korkmuşlar ki açıkça tehdit edip kendilerini de deşifre etmişlerdir. Bu sayede, bütün Dünya’nın bu bilgileri öğrenme şansı olmuştur. Umarım Micheal’ın yaptığı bu fedâkârlıklar, bir işe yarar.

Micheal Jackson’ın henüz çözemediğim açıklamaları mevcuttur. Linkini aşağıya ekliyorum. Burada Hepimizin “Bir” olduğumuzu ve 4 senemizin kaldığından bahsetmekte idi. Bu videonun 2009 yılında çekildiğini bilmemizde fayda var. Neden bahsettiği hakkında tahminlerim olsa da net bir fikrim henüz yok. Siz biliyorsanız bana mail ile ulaştırabilirsiniz.

2 thoughts on “MICHEAL JACKSON’IN ÖLÜMÜ (ÖLDÜRÜLMESİ)

  1. Bence 2013 yılında illuminatinin büyük bi şey yapacağından bahsediyor. Ki zaten yaptığı bilmiyorum ama ben ilk o sene illuminatinin duydum.ayrıca adam öleceğini biliyor gibi konuşmuş. Yanı kesin komplo.ayrıca bu konu hakkında sen ne düşünüyorsanız bana mail ile gondermenizi rica ederim. Teşekkürler.

  2. çok iyi şeyler yürütmüşsün ama bu klipde ciddi ciddi bir dalga geçme mevzusu var klipin 0:10 saniyesini açın ve vokalın diline bakın bu bana biraz reptilian veya yılan kardeşliği mevzusunu hatırlatttı daha sonrada dediğiniz gibi simli eldivenin üzerine oturuyor ve maymun bu maymun aynı zmaanda başka bir şeye de gönderme michael jackson un havyan sevgisi gibi birşey hani bir maymunu vardı adıda bubblesdi görür görmez maymunu aklıma o geldi belki ordanda gönderme yapmış olabilirler çünkü MJ çine konsere giderken bile maymununu yanında götürmüşdü yine billie jean 1:48 de billie jean ın klibindeki gibi MJ nin basdığı yerler nurlanıyor ve dokunduğu yerlerde parlıyor 2:12 di yine MJ nin dans figürlerine bir hakaret 2:19 da reptilian veya yılan kardeşliği simgesi yapılıyor olabilir ve 2:32 de MJ nin konserlerde genelde kullandığı bir şey bunula ible dalga geçmişler ve devamında adamın sevke gelmeside MJ nin yaptığı hareketlere benziyor 2:39 da yine mi billie jean klibi klibde belirli hareketlerin alınıp kenerda durma filtresi var ve yine basdığı ve dokunduğu yerler parlıyor 2:48 de gitarcı şişko adama bakın ı dont know diyor burda MJ nin sesi karı gibi denmiş oalbilir 3:12 MJ nin ayakkabılaır ? ve bu maymunu sizin yazdığınız gibi mj yi temsil ediyorsa alkışlaması mj nin onlara tapacağına vaya mj nin köleleşiceğine bir işaret olabilrmi ve son olarak elizabeth taylor bu scream a göndermede oalbilir tabiki veya bu dövmeli adamın kameraya dönünca gözüken gözleri belkide elizabeth taylorunda aslında reptilian veya yılan kardeşliğindne olduğana o da değilse onunda onlar arafından ele geçirileceğine işaret olabilir adamın gözlerine diyecek lafım klamadı zaten

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s