Home

 ORION, OSIRIS VE OBELİSKLER

Önceden de bahsettiğim “Orion” grubu ve “Haç” olayına gelirsek arkadaşlar. Öncelikle Mısır’da Firavunların mezarlarının hepsi ve piramitler Orion grubuna göre konumlandırılmıştır. Neden acaba? Şaşırtıcı bir durum da aşağıdaki bir alıntıda mevcuttur. Mısır tanrıları içinde “Osiris” ise onu sembolize eden tanrıdır. Bu grubun çalışma sistemi insanları korkutarak yönetmesi ve kendine hizmet ettirmesi ile gerçekleşir. Bu konu hakkında yine Google’a danışmanız benim yazdıklarımı doğrulamanız açısında önemlidir.

Hancock’la Bauval’e göre MÖ 10.500’de Aslan Burcu doğuda, Sfenks’ in tam karşısındaydı ama Orion Takımyıldızı uzakta kalıyordu. O günlerde gökyüzüne bakan bir gözlemci Orion’u tam karşısına alabilmek için 90 derece dönmek mecburiyetindeydi. Oysa Orion, Osiris’in simgesiydi ve Mısır inanç sisteminin kilit tanrısıydı.
Dolayısıyla Mısırlı bekledi. Presesyon Kayması’ndan haberi vardı ve Orion’un eninde sonunda doğru yere geleceğini biliyordu. Olay MÖ 2500’de gerçekleşti ve Büyük Piramit yapıldı.”

Bunun yanı sıra “Ra Bilgileri” adlı kitapta görebilirsiniz. İki medyum ve bir fizik doktorunun başka boyutlardaki varlıklarla iletişime geçip bazı okült bilgileri bu kitaba eklemişlerdir. Eee tabi bunlar deli saçması da olabileceği için birçok başka kaynaktan doğrulamak zorunda kalıyorsunuz. Bunun için biraz Mısır tarihi üzerine araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Sonra internetteki astronomi sitelerini gezmenizi öneririm daha da ikna olmuyorsanız, Maçu Piçu ve diğer eski antik toplumların çok ilerlediği bu uzay bilimini adına birkaç site gezmeniz daha gerekecektir. Zaten bu bilgileri okuyup ta bazı metal grupların şarkılarını araştırırsanız çok şaşırtıcı şeyler bulursunuz.

“Ra Bilgileri” gayet ilginç ve şaşırtıcı detaylarla dolu bir kitaptır. Okuması bedava ama hiçbir şeyi sorgulamadan kabul etmeyin. Bu kitabı okuduğunuz da Orion grubu hakkında bayağı bilgi alabilirsiniz. İnternetteki araştırdığım bilgilerle örtüştü ve şiddetle tavsiye ederim. Bu grup kendine hizmet odaklı çalışan bir gruptur. Bu bizim “İlluminati” dediğimiz seçkinler grubunun teması da bu ekiple olmaktadır. Micheal Jackson’ın da “Symbolism” adlı belgeselinde değindiği boyutlar arası temas buydu. Yoksa standart bir insanın aklına bile gelmeyecek olan bu şeytanlıklar nasıl üretiliyor, bu sürekli devam eden gök araştırmaları nelerdir? Ne gerek vardır? Dünyayı hallettik ya galaksinin de mi anasını ağlatacağız?

Orion grubunun sembolü ise “Haç” tır. Zaten kitapta grubu “Orion Haçlısı” olarak anlatır. Dolayısıyla çok önceden konuştuğumuz satranç konusunda “Şah” taşının üzerinde bulunan “Haç” ın ne işe yaradığını anlayabilirsiniz. Yada Hz. İsa’nın neden çarmıha gerildiğini de ya da Roma İmparatorluğunda isyan eden köylülerin “Haç”a gerildiğini de anlayabilirsiniz. Bu önemli bir semboldür ve tabiki masoniktir.

Yönetimin sırrı “Kaostan gelen yönetimdir”. Önceden de belirttiğimiz gibi bu yazı doların üzerinde yazmaktadır. Seni bütünden koparır ve yönetmeye başlar. Sürüden ayrılanı kurt kapar sözünün yansıması. Doların üzerinde bir diğer yazı da “Çoklarının içinde bir”. Bu da birliğin içerisinde kendini diğerlerinde ayırıp özel bir noktaya getirmektir ki diğerlerini küçük görme olayı bu noktada mevcuttur.

Dönelim konuya “Osiris” yani “Orion” un in simgesi ise “Dikilitaş” tır. Zaten her yerde de büyük bir iştahla dikilmektedir. Ama en çok köleleştirici toplumlarda dikilmiştir. Antik Mısırda bu taşlar heryerde bulunurdu ve Roma’da gittiği her yere götürmüştür. Hem de antik çağlarda 1001 zahmetle nakliye zorlukları uğruna Mısır’dan İstanbul’a kadar taşımışlardır. Bu onların tanrılarının sembolüydü ve inançlarına sağdık bir şekilde her yere taşıdılar inanışlarını. Bunu materyalist ve bilimsel olduklarını iddia eden toplumların dikmesi ise daha da şaşırtıcıdır.

Hatta daha ilginci insanların Mekke’de taşladığı şeytan figürü de bu semboldür ama daha ilginci bu figür Suudi krallığı tarafından kaldırılıp yerine 3 ayrı düz taş eklendi. Açıkçası sırların ortaya çıkmasından korkuyorlar nedense? Ama bu taşı yıkmaları birçok araştırmacının daha çok dikkatini çekti.

66

Ve daha yüzlercesi dünyada bulunmaktadır. Dünya halen eski pagan anlayışlarla yönetilmektedir. Bunların da ilginç temelleri bulunmaktadır. İlginçtir çalışmaktadır da, kökenleri çok eskilere kadar dayanan bu uygulamalar. Sırasıyla Mısır, Babil, Asur, Roma, İngiltere ve A.B.D. tarafından benimsenmiştir. Bu konular ise bilim dışı denerek, kontrole tabi olan bilim camiası tarafından red edilmektedir. Eğer bilim kümülatif ilerleyen bir alan ise bizi neden geçmişimizden bu kadar soyutlamak istemektedir?

Son yüz yıla yaklaştıkça bildiğimiz obelisk anlayışı tamamen değişip yerlerini saat kulelerine bırakmıştır. Zaman kavramı ile ilgili önceden yazdıklarımızı hatırlarsanız, zamanın bir yanılsama olduğu ve bu enerji türünün sadece köelelştirme aracı olduğunu aşikârdır. Zamanı bağla denkler sadece gelecek ve geçmiş yaratarak “şimdi” den kopmaya neden olur. Bu temelde düşüncenin yoğunlaşması ve zihin kontrolüne meydan verir. Bu nedenledir ki sistem bu şifreleri egemenleğinin temeline yerleştirerek her yerde kullanmaktadır. Saat kulelerinin de en önemli örneklerini aşağıya ekliyorum.

67

Son olarak eklediğim Zam Zam Towers, Kâbe’nin hemen dibine yapılmış çok büyük bir oteldir. Bina çok sembolik öğelere sahiptir. Başlı başına dünyanın en büyük obeliski olduğu gibi, aynı zamanda saat kulesi olduğundan çifte kavrulmuş gibidir. Üstündeki yukarı bakan hilâl İskitlerinde bayraklarına kadar giren, Yılan Kardeşliği örgütününde kullandığı karanlık okült sembollerdendir. Bina 72 tane kattan oluşmaktadır ki, 72 bildiğiniz gibi gücü sembolize eden Osiris yani Lusifer’in 72 yardımcısını sembolize eder. Açıkçası anlayanın gözüne çomak gibi güçlerini sokmuşlar.

69

Bir ritüel olarak yapılan şeytan taşlama ayinin de bulmacayı çözmek gerekirse; Kötülüğün merkezine gittiğinizde bu sembolü göreceğiniz açıklanmakta. İnsanlardan bu taşları ve sembolleri yıkması isteniyor. Bu sembollerin anlamı kontrolden çıkan eril enerji kontrole alınması gerektiğini göstermektedir.

2 thoughts on “ORION GRUBU

  1. Hilal Sirius yıldızının sembolüdür yanlışın var.Sirius A ve B diye iki yıldızdan oluşur ve bu yıldızlar kendi arlarında sarmal bir yapıda döndüklerinden amblemleri hilal olmuştur.Hz. Muhammedin bayrağı Ukab’ta da bu sembolü görürüz ayrıca…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s